Натисніть, щоб дізнатись: чим Ми краще за інших

Онлайн калькулятор будівельного риштування

риштування київ: У нас в оренду ви візьмете риштування фасадні, кладочні ліса для цегляної кладки, пересувну вежу-туру в Києві і в Київській області з доставкою

Дуже проста і швидка збірка риштувань

Швидка збірка будівельних риштувань, прикладРиштування фасадні нашій компанії Ви часто зустрічаєте на будівництвах по всій Україні. Їх використовують при ремонті та реставрації будівель, котеджів, дачних будинків, а також при цегляній кладці.


 

Схема збірки і призначення елементів риштувань

Риштування фасадні - це конструкція з вертикальних стійок, розміром 2м х 1м, з труби діаметром 42 мм, встановлених на відстані 3м. По стійках з драбиною робочі піднімаються на необхідну висоту, тобто на потрібний ярус. Через прохідні стійки вільно проходить людина по кожному ярусу.

Схема складання і монтажу.

Стійки з'єднуються горизонтальними і діагональними зв'язками, які надають твердість всієї металевої конструкції і одночасно служать огорожею робочої зони.

З'єднання вертикальних стійок і діагоналей-горизонталей проводиться за допомогою поворотних (прапорцевих) замків, закріплених на рамах зварним методом.

По вертикалі стійки з'єднуються способом "труба в трубу". Максимальна висота 40 м.

На стійки надягають ригеля настилу, а на ригеля кладеться дерев'яний щиты.

Окремі елементи самі по собі легкі, тому монтаж і демонтаж можуть безпечно здійснювати лише дві особи. І немає необхідності у використанні будь-яких підйомників.


 

Вузькі будівельні риштування, схема збірки і призначення елементів

Близька відстань між будівлями, між будівлею і парканом, гаражем і т.д. - одна з основних проблем при утепленні фасадів, тому що неможливо вибудувати звичайні будівельні риштування.

Особливо гостро питання постає у великих містах і населених пунктах супутниках, де традиційно економлять сантиметри.

Часто, навіть ще в процесі будівництва виникають суперечки між сусідами за межу ділянки. І якщо межа переноситься ще ближче до будинку, це ускладнить надалі обслуговування стіни будинку.

У таких випадках стандартні риштування просто не вміщаються між парканом і будівлею. Крім того потрібно врахувати товщину пінопласту і шару штукатурки, фактури. Наша компанія спеціально для таких випадків надає в оренду будівельне риштування шириною 69 см.

Схема збірки і призначення елементів вузьких будівельних риштувань

Вузьке риштування дуже зручне в експлуатації і за великим рахунком нічим не відрізняється від стандартного риштування, крім ширини стійок.

Стійки вузьких будівельних риштувань, як і стандартних, фіксуються за допомогою горизонталей і діагоналей, але в якості настилу використовують дошку товщиною 50мм, шириною 200-220 мм, і довжиною не менше 4 метри.

У порівнянні зі стандартними будівельними риштуваннями, ми отримаємо тільки один невеликий недолік - вузькі будівельне риштування менш стійкі.

Адже всі ми знаємо зі шкільної фізики, що чим ширше конструкція, тим вона більш стійка до бічних навантажень. Однак цей недолік цілком компенсується кріпленнями до стіни (або іншими всілякими бічними упорами). З іншого боку вузькі стійки ще більш легкі.

Просто вузькі будівельне риштування потрібно трохи частіше кріпити до стіни.

Наша компанія постійно стежить за якістю настилу, щоб забезпечити відповідність настилу необхідним нормам і стандартам. Наприклад, ми постійно стежимо, щоб дошка не мала механічних пошкоджень. Дошки з механічними пошкодженнями (зі слідами від болгарок, пили, лобзиків) не приймаємо при поверненні будівельних риштувань.

Важливо також щоб дошка настилу мала довжину не менше 4м для надійної установки на будівельне риштування.


 

Згинання будівельних лісів - 5-поверхів будинку

Згинання будівельних риштувань


 

Характеристики та специфікація будівельних риштувань в оренду Київ

 Додаткові характеристики будівельного риштування 
 Модель  ЛРСП-200 
 Тип будівельного риштування  рамні риштовки 
 Призначення будівельних лісів  фасадні роботи, підшивка даху, та ін
 Максимальна висота  40 м 
 Виробник  https://lesa-kiev.biz.ua/ 
 Матеріал рамного риштування  сталь 
 Товщина металу будівельного риштування  2 мм 
 Настил риштовок  ригеля і дерев'яні щити 
 Нормативне навантаження на настил  200  кг/м.кв 
 Крок за довжиною, між стійками риштовок  3 м 
 Крок ярусу по висоті, висота рівня  2 м 
 Крок по висоті (мінімально можливий)  0,5 м 
 Стійка з драбиною (Довжина х Ширина)  2 м х 1 м 
 Стійка прохідна (Д х Ш)  2 м х 1 м
 ригель настилу риштування (Довжина)  3 м 
 діагональ (Д)  3,3 м 
 горизонталь (Д)  3 м 
 Дерев'яний щит настилу, (Д х Ш)  1 м х 1 м 
 Стійка з драбиною (Вага)   15,26 кг 
 Стійка прохідна (В)  11,76 кг 
 ригель (В)  8,63 кг 
 діагональ (В)  4,01 кг 
 горизонталь (В)  3,64 кг 
 Площа соти будівельного риштування   6 м2 

 

Ви орендуєте будівельні риштування. Шукайте підходящі варіанти оренди лісів. Ось характеристики наших риштувань на прокат які ми пропонуємо.

дивіться також  Паспорт на риштування будівельні рамні, полегшені


 

Комплект підсилених стійок.

При виконанні фасадних робіт на великих висотах доцільно використовувати посилений комплект стійок на перших трьох ярусах, а також при виконанні робіт з каменем або цеглою.

Товщина металу посилених стійок становить 2.8мм. і як наслідок, ці стійки володіють підвищеним запасом міцності і довговічності і витримують в 1.5 рази більше навантаження, ніж стійки зі сталі 2мм.

Так відомо, що при великих висотах, на самий нижній ряд стійок діє дуже велике навантаження (тобто тисне вага всієї конструкції). І для того, щоб зробити Вашу роботу більш безпечною на будівельних лісах, наша компанія, надає посилені стійки (на відміну від інших компаній, які також надають в оренду будівельні риштування).

Посилений комплект стійок особливо показав свої найкращі якості для цегляної кладки.

Крім того, ми використовуємо в стандартному комплект стійок товщину металу 2 мм. І ми ніколи не виготовляємо стійки з економ сталі товщиною 1.5мм на відміну від наших колег конкурентів, так як стійки 1.5мм по характеристикам значніше гірше. Такі стійки часто ламаються, гнуться при навантаженнях, і показали себе не з кращого боку.


 

Блок механізм підйому вантажів.

Ми надаємо в оренду "блок механізм підйому вантажів" на будівельних лісах.

Основною особливістю даної конструкції є швидкість збірки, надійність конструкції, простота використання.

Даний блок застосовується для підняття на необхідний ярус будівельних риштувань матеріалів вагою до 30 кг, щитів для риштовок, оздоблювальних матеріалів, фарби та інших матеріалів.

За допомогою хомутів або клино-хомутового затискача до стійки в потрібному місці прикріплюється "бічне кріплення", на яке через кріпильний елемент прикріплюється "блок механізм" до основи блоку.

За допомогою мотузки здійснюється підняття вантажу.


 

Бокові розширювачі робочої платформи.

Бічні розширювачі робочої площадки застосовуються в ситуаціях, коли неможливо встановити будівельне риштування близько до фасаду будівлі.

Використовуючи бічні розширювачі робочої площадки, можна без проблем дотягнутися до віддалених частин фасаду будівлі. Також надзвичайно корисні при виконанні фасадних робіт в отворах будівлі і над козирками.

Кріпляться бічні розширювачі робочої площадки за допомогою хомутів болтами або клино-хомутового затиску. Потім кладуть дошки (довжиною 4м) на майданчик. Можна застосувати дошки різної довжини.


 

Установка підсилених метрових домкратів для перепаду висот до 1м (на довжину 3м).

Виникає складність монтажу будівельних риштувань на ділянках, де є суттєві перепади висоти понад 0.5м. Це, як правило, схили, ями. В даному випадку стандартні домкрати довжиною 450 мм не будуть ефективними

Ми пропонуємо Вам застосувати домкрати для опалубних риштувань використовуючи, розроблені нами, перехідні планки. Необхідність перехідних планок очевидна - домкрати для опалубки більш товсті. Отже, їх не вставити у стійку просто так.

Метрові домкрати мають товщину 40 мм і загальну довжину 1м. Відповідність стандартам України та ЄС підтверджено сертифікатом.

На малюнку детально видно схему установки перехідних планок під 1м домкрат.


 

Система установки стійок з перепадом рівня не більше 2м. (С обмеженою висотою установки будівельних риштувань)

Не дуже часто, але зустрічається перепад висот при установці будівельних риштувань більше 1м, але до 2м.

Пропонуємо Вам в оренду систему, яка дозволить виставити будівельне риштування, незважаючи на такі серйозні перепади висот.

Недоліком такої системи установки стійок є обмеження висоти монтажу будівельних риштувань і особлива уважність і відповідальність при монтажі. Так як халатність при установці риштовок може привести до непоправних наслідків, тому безпечна висота, на яку встановлюються риштування, прийнято вважати не більше 6м.

Такі перепади висот зазвичай зустрічаються при будівництві будівель на крутих схилах і, як правило, в таких випадках висота будівлі не перевищує 8-9 метрів.

Дана система являє собою подовження однієї або кілька ніг риштувань шляхом накладення додаткових труб, які фіксуються за допомогою хомутів і болтів або клино-хомутових затискачів і додаткових розпірок, що дозволило отримати надійне з'єднання.

У нижню частину, замість п'яти, можна встановлювати домкрат, якщо необхідно плавно регулювати висоту.


 

Стійка з вирізом під балконне перекриття

Існує ціла проблема монтажу будівельних риштувань на багатоповерхові нові будівлі з балконними перекриттями.

Сильно виступаючі балконні перекриття заважають встановити будівельне риштування близько до фасаду будівлі.

Пропонуємо використовувати стійки з вирізом. Без таких стійок неможливо ніяк встановити риштування близько до будівлі, і робітники не зможуть фізично дістати до стіни. Виконання фасадних робіт значно ускладнюється: потрібно штукатурити, фарбувати, клеїти прямо з балконних перекриттів або застосовувати додатково розширювач платформи.

Стійки мають виріз висотою 55мм. і шириною 46см. Стійки бувають з верхнім вирізом або з нижнім вирізом для зручності установки.

На балконне перекриття встановлюється домкрат для зниження несучого навантаження на будівельне риштування і для запобігання деформації стійки.

Домкрати фіксуються за допомогою анкерного кріплення через відповідні отвори в нижній пластині домкрата.


 

Установка риштувань на сходових маршах типу ЛМ, ЛМФ, ЛМП (ДСТУ 9818-85).

Найбільш часто зустрічається проблема в будівництві - установка риштувань на сходових маршах типу ЛМ, ЛМФ, ЛМП (Гост 9818-85). Це найпоширеніші сходові марші.

Як правило, риштування встановлюють на відкритих маршах або в середині будівлі, де дуже високі стелі. А де стелі мають не велику висоту краще застосовувати помости, козелки та ін.

На малюнку показано, як для для цього випадку застосовуються перехідні планки і посилені 1-метрові будівельні домкрати, під які підкладають 50-350 мм дерев'яні підкладки, в залежності від розташування будівельних риштувань (марш на 9 ступенів).


 

Будівельне риштування для фарбування мостових перекриттів

Вам потрібно пофарбувати мостове перекриття, а Ви не знаєте як взагалі це зробити з високою продуктивністю і безпекою виконання робіт.

Пропонуємо взяти в оренду спеціальне будівельне риштування для фарбування мостових перекриттів. Вони являють собою конструкцію на базі фасадних рамних риштувань. У верхній частині конструкції знаходиться жорстко закріплений опорний ролик, а з боків розташовані колісні упори, з'єднані хомутами, один з яких впирається в перила, а другий впирається в основу мостового перекриття, як показано на малюнку.

Залежно від виду мостових перекриттів, при необхідності, використовують бічні розширювачі платформи з дощатим настилом.

За допомогою даних риштувань робота з реставрації та ремонті мостових перекриттів буде для Вас приємною.


 

Приклад установки будівельних риштувань навколо веж і кругових будівель діаметром 8-12 м.

Монтаж будівельних риштовок здійснюється шляхом установки колон потрібної висоти, скріплених між собою для жорсткості трубами (діаметром 42мм довжиною 3м), з'єднаних хомутами, що забезпечує цілісність конструкції.

Колона - одна секція риштувань по довжині.

Заповнення робочих майданчиків здійснюється дошками товщиною 50мм і довжиною 4м. Для зручності колони будівельних риштувань збираються так, щоб з одного боку були стійки зі сходами, а з іншого прохідні.


 

Огорожа. Перила під дошку 20-40 мм. Швико знімаються

Існує декілька видів бокового огородження. Дуже популярні в оренду швидкоз'ємні перила під дошку, метрові огороджувальні стійки, поздовжні або поперечні огородження.

Конструкція швидкоз'ємних перил дуже проста в експлуатації. Основні складові елементи: основа, до якої приварені клино-хомутові затискачі, і дощатий зажим під дошку 20-40мм. Дивіться малюнок.


 

Стійки метрові огороджувальні. Стійки підбору висоти. Стійка під фронтон.

Часто, як огороджувальні елементи, застосовуються метрові стійки підбору висоти, так звані: метрові огороджувальні стійки.

Класифікуються на прохідні і з драбинами.

Всі стійки скріплюються між собою за допомогою стандартних діагоналей і горизонталей, як перила. У порівнянні з швидкознімними поручнями, для цих стійок не використовують дошки в якості огорожі, а горизонталі.

Метрові огороджувальні стійки часто можуть використовуватися в якості стійок підбору висоти.

Наприклад, при підшивці фронтонів з'являються питання: як правильно встановити риштування з боку фронтону?

Проблема виникає тоді, коли стандартна стійка занадто велика по висоті і не входить під звисання даху. А без неї не вийде зібрати ще одну секцію, щоб дістати до верщіни трикутника.

Робітники не можуть дістатися до робочої зони фізично (так як просто не дістають руками) - і збивають саморобні козлики (помостки).

У такому випадку просто необхідні метрові стійки підбору висоти. Вони встановлюються по центру фронтону в тих місцях, де фронтон має найбільшу висоту.


 

Пересувна вишка-тура в оренду. Тура мобільна на базі будівельного риштування.

Наша компанія надає в оренду будівельні тури на базі звичайного риштування.

Особливістю даної будівельної вишки-тури можна відзначити можливість установки всіх робочих майданчиків.

Вишка-тура дуже проста в експлуатації і дуже корисна при виконанні фасадних робіт як зовні, так і обробно-ремонтних робіт всередині будівлі.

Вишка тура просто необхідна при виконанні отделочно-ремонтних робіт всередині приміщень з висотою стелі більше 4м. Наприклад, обшивка стін гіпсокартоном, пінопластом, установка вікон, виконання вентиляційних або комплексних робіт.

Також на дану туру можна встановлювати будь-які аксесуари, які підходять до звичайних будівельних риштувань, такі як бічні розширювачі платформи, бічні кріплення, бічні упори, блок механізм підйому вантажів та інші пристосування.


 

Перелік елементів мобільного будівельної вишки-тури на базі риштування.

На малюнку розглянуто приклад установки тури заввишки 2 метри з додатковою огороджувальної стійкою.

Пропонована будівельна тура складається зі стандартних секцій риштування, що мають габаритні розміри: довжина - 3м, висота - 2м, ширина - 1м.

Приклад монтажу тури:

При складанні даної мобільної тури робочі спочатку збирають секцію риштування, що складається із стійок з драбиною (2), і комплекту діагоналей (4) і горизонталей (5). Прохідні стійки для тури не застосовуються.

Далі в основу секції риштувань надягають "діагональ основи" (3), щоб тура не склалася при русі.

Під кожну стійку нижнього ряду надягають п'яти з колесами (11), в кількості чотирьох штук. А на верхній ярус при необхідності робітники встановлюють метрові огороджувальні стійки (стійки підбору висоти) які фіксуються двома (або однієї) діагоналями (4) і горизонталями (5), які виконують також і функцію поручнів для робочого персоналу.

При необхідності вирівнюванні тури на нерівній основі підлоги - з боку на стійки за допомогою хомутового або клино-хомутового кріплення (7) встановлюють "бокове кріплення" під домкрат (6) і домкрат (8), які також виконують функції "бічних упорів".

Дане бічне кріплення може встановлюватися під кутом 360 градусів що не заважає встановити туру в найрізноманітніших положеннях. При виконанні внутрішніх робіт на невеликих висотах, "бічне кріплення" під домкрат зазвичай не встановлюють, так як усередині підлоги вирівняні за рівнем.

На кожному колесі або як мінімум на двох колесах передбачені гальмівні пристрої, які запобігають неконтрольований рух всієї конструкції. На стійки тури встановлюють ригеля настилу (9) і щити настилу (10) в потрібній кількості і на необхідній висоті, де працюватимуть робочі.

Тепер дана тура готова до роботи. Після проходження персоналом техніки безпеки можна приступати до виконання робіт.


 

Коротко про фірму "Риштування Київ"

Наша молода компанія вже в перші роки отримала довіру громадян. Ми весь час продовжуємо розвиватися: розширюємо асортимент елементів риштувань, збільшуємо орендний фонд. Ми постійно підвищуємо свої професійні навички з виробництва риштувань та вишок-тур і використовуємо нові методи в будівництві. Застосовуємо і пропонуємо Вам в оренду тільки надійні елементи конструкції і не економимо на безпеці людей.

І в цей 2022 ми готові запропонувати Вам кращі умови оренди будівельних риштувань в Київській області.

Основна діяльність - здача в оренду будівельних риштувань рамного типу

Повний будівельний комплект: стійки прохідні, стійки з драбинами, рами, діагоналі, горизонталі, стяжки, ригеля, настили. На сайті представлена інформація про рамних будівельних лісах і їх перевагах. Є калькулятор вартості оренди обраного Вами будівельного комплекту.

Доставка прокат оренда будівельних риштувань Київ

 

Вам потрібно зробити фасад будівлі або "підшити" дах, закріпити відводи, утеплити, поштукатурити та пофарбувати стіни, стелі. Виникає необхідність взяти в оренду будівельні риштування.


 

Наші переваги перед іншими компаніями у сфері оренди будівельних лісів (риштувань):

  • Здаємо в оренду універсальні будівельні риштування, що дозволяє їх швидко змонтувати на будівельному майданчику.
  • Товщина металу всіх елементів конструкції стійок, горизонталей, діагоналей, рігілей- 2 мм, тому наші ліси - легені, міцні і не хисткі як у конкурентів.
  • Зауважте, що більшість компаній роблять стійки зі сталі товщиною металу 1,5 мм, а рекламують як 2 мм. Як результат - вже на третьому ярусі небезпечно стояти, вся конструкція "грає" і можна втратити рівновагу, виникає необхідність кріплення до стіни навіть невисоких конструкцій або встановлювати додатково бічні упори.
  • Ми приділяємо особливу увагу безпеці та контролю якості.
  • Ми даємо опорні п'яти в кожен комплект. Підвищується сильно стійкість, т.к. стійки не врізаються в землю, а на асфальті не залишають отворів. Крім того, якщо не вибити з такою стійки грунт, то на другий ярус її вже не поставити.
  • Наявність домкратів (довжина 450мм) для легкої і швидкої установки на нерівній поверхні.
  • Наявність спеціальних домкратів (довжина 800мм) і перехідних планок для стійок 1-го ярусу для установки будівельних риштувань на значному ухилі і монтажі та установки будівельних риштувань на сходовому марші.
  • У нас є і метрові стійки (1м) під фронтон. Тобто там, де двох метрову стійку (2м) встановити немає можливості через "звисання" даху над стіною.
  • Крок риштувань по висоті 2 м (стійка-прохідна) і 0,5 м (стійка-драбина), що дозволяє скомплектувати будівельні риштування для виконання цегляної кладки
  • Ми можемо запропонувати Вам вузькі стійки (0,69 м) і вузькі будівельні риштування, якщо паркан заважає установці стійок риштувань стандартної ширини (1,06 м).

 

Чесність, пунктуальність і повагу до тих, хто шукає будівельні риштування:

На сайті в розділі "Галерея" ви можете побачити як виглядають і з чого складаються пропоновані будівельні риштування.

Ми не рекламуємо те, чого у нас немає. Те що ви бачите на сайті компанії, то ви і отримаєте.

Правдива ціна оренди будівельних лісів у Києві та Київській області.

Ми поважаємо Ваш час, який ви марно витрачаєте через недобросовісних компаній, які заманюють клієнтів низькою рекламної та недійсною ціною. Ми наводимо тільки актуальні і дійсні нерекламні ціни оренди будівельного обладнання.

 

Повний комплект:стійки прохідні, стійки з драбинами, рами, діагоналі, горизонталі, стяжки, ригеля настилу, щити настилу. Інформація про рамні будівельні риштування і їх переваги. Наведено вартість оренди обраного Вами комплекту.


Скільки коштує оренда рамних будівельних риштувань?

оренда 45 коп/м.кв
* Ціна прокату 1 м.кв. риштувань залежить від комплектації і додаткових елементів !!!
Вказана середня вартість оренди 1 м.кв. риштувань в комплектації, яка підходить більшості клієнтів ...Що потрібно, щоб взяти в оренду фасадні будівельні риштування?

1. Зателефонуйте нам
і зробіть замовлення.

іконка телефонної слухавки

2. Оперативно доставимо
до Вас на об'єкт.

іконка доставки

3. Договір укладемо у Вас
прямо на об'єкті.

іконка договору

4. Оплата в гривнях
на об'єкті.

іконка оплатаДізнайтеся подробиці про полегшені будівельні риштування


З повагою, компанія

БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ КИЇВ

LESA-KIEV.BIZ.UA

Copyright © LESA-KIEV.BIZ.UA
    тел.: ☎ +38 044 237 48 44
    моб.: ☎ +38 067 401 40 39


Ціна вказана в копійках за квадратний метр на добу


(c) 2022