Натисніть, щоб дізнатись: чим Ми краще за інших

Онлайн калькулятор будівельного риштування

Паспорт будівельного риштування

Риштування будівельні рамні, полегшені ЛСПР-200

Схема складання і монтажу.
Рис.1 (Риштування будівельні рамні)


Умовні позначення:

1- Рама зі сходами,
2- Рама прохідна,

3- Діагоналі,
4- Горизонталь,

5- Ригель настилу,
6- Щит настилу,

7- Дерев'яна підкладка,
8- П'ятка опорна нерегульована,
9- Універсальна регульована опора. (Гвинтовий домкрат).

Допускається використовувати збиті дошки в якості настилу замість рігілей і щитів. Довжина таких дощок настилу повинна бути не менше 3,5 м, товщина не менше 50 мм, ширина не менше 200-220 мм.1. Призначення виробу

Полегшені будівельні рамні риштування ЛСПР-200 - використовуються при проведенні фасадних і оздоблювальних робіт. Ліса будівельні ЛСПР-200 збираються на висоту до сорока метрів. Діаметр використовуваної труби - 42 мм, товщина металу - 2.0 мм.2. Технічні характеристики рамного будівельного риштування

1 Макс. висота будівельного риштуванням40
2 Крок робочого ярусу по висотім2 для фарбування і штукатурки,
або 0,5 для облицювання і цегляної кладки
3 Крок ярусу уздовж фасадум3
4 Ширина робочого ярусум1
5 Нормативне навантаження на настилкг/м.кв.200


3. Елементи будівельного риштування

Риштування збираються з рам: стійки-сходи і стійки прохідні, діагональних і горизонтальних зв'язків,настилів (рігіля і щити або дошки), опорних п'ят (нерегульованих або регульованих домкратів), кріплень до стіни і упорів і ін. елементів:


Рама з драбиною

1. Рама з драбиною (Рис 1, поз.1) - елемент рамного будівельного риштування, який служить боковим огородженням і сходами для підйому на робочий ярус. Рама виготовлена з труби 42 мм, товщина стінки - 2.0 мм. Розмір елемента 2.0 х 1.06 м. З боків рама оснащена прапорцевим замком для кріплення горизонтальних і діагональних зв'язків. Вага рами зі сходами - 15,26 кг.


Рама прохідна

2. Рама прохідна (Рис 1, поз.2) - служить для нарощування риштування до необхідної висоти, і для проходження робітників з інструментом і оздоблювальними матеріалами за рівнями конструкції риштування. Ставиться в середині конструкції будівельного риштування. Елемент виготовлений - труба 42 мм, товщина стінки - 2.0 мм. Розмір 2.0 х 1.06 м. З боків рама оснащена прапорцевим замком (прапорцевим з'єднанням) для кріплення горизонтальних і діагональних зв'язків. Вага прохідної рами - 11,76 кг.Риштування називаються рамними, так як основними елементами є рами, так звані стійки. Від конструкції цих рамних стійок залежать основні характеристики риштувань і зручність у використанні, а також надійність.


За побажанням наших клієнтів, ми змінили конструкцію РАМИ З ДРАБИНОЮ.
У більшості будівельних риштувань рама з драбиною зроблена таким чином що драбина, по якій піднімаються робітники і матеріали розташована збоку і мало чим відрізняється від прохідної рами.

Оскільки, наприклад, при висоті будинку 6.5 - 7.0 м буде недостатньо 2-ух ярусів будівельних лісів, тому-що вони дадуть висоту розташування ніг робітника 4м і, відповідно, робітники не зможуть дістати до висоти 6.5 - 7.0 м. Якщо ж вибудувати 3 яруси, то висота ніг буде 6 м, що буде незручно працювати на висоті 6.5 - 7.0 м.

МОДЕРНІЗОВАНА РАМА З ДРАБИНОЮ при використанні на верхньому рівні замість прохідних рам - дозволить при складанні в 3 яруси вибудувати робочий рівень для ніг робітника - 4.5 м, 5.0 м, 5.5 м, 6.0 м.

Модернізована рама дозволила зробити крок робочого ярусу по висоті - 0.5 м


Рама з драбиноюРама з драбиною
СТАРА РАМА З ДРАБИНОЮМОДЕРНІЗОВАНА РАМА ЗІ СХОДАМИ


Наші модернізовані рами - дуже подобаються робочим, яких займаються облицюванням будівель цеглою, плиткою, каменем, і деревом. Оскільки дозволяють встановлювати висоту настилу з дискретністю кратністю 0,5 м.Лицювальникам не підходять звичайні рамні фасадні малярні ліса, тому що крок установки настилу в 2м їм не годиться. Потрібно поетапно спочатку працювати на висоті наприклад, 2м, потім 2.5 м, 3 м, 3.5 м, 4 м ... А малярам навпаки потрібен широкий розмах. Якщо при облицюванні або ліплення потрібно працювати з частиною стіни, а малярам з усією стіною відразу. Інакше будуть видні переходи фарби ...

стійка метрова

Стійка половинна (стійка огорожі). Стійка половинна - стійка огорожі призначена для побудови конструкції риштування і для огородження робочого персоналу та інструментів від падіння. Найчастіше застосовується як стійка зі сходами для більш точного підбору висоти необхідної робочому персоналу, наприклад для підшивки фронтонів і для підшивки дахів по колу будинку. Крок підбору висоти 0,5 м. І 1м. Стійка половинна встановлюється на останніх ярусах. Виготовляється з труби 42мм. товщиною 2 мм. Розмір 1052 мм. х1000 мм. масою 7.8 кг. Оснащена прапорцевим з'єднанням.Діагоналі

Щоб стійки стояли вертикально і ця конструкція була жорсткою, вони зв'язуються діагональними і горизонтальними зв'язками. За народним - розкоси. (Рис.1, поз. 3 і 4).

3. Діагональ - служить для діагональної стяжки рам зі сходами і прохідних рам. Також діагональна стяжка виконує функцію заднього огорожі. При висоті збірки фасадних лісів до 14 м дозволяється ставити одну діагоналі в кожну секцію лісів замість двох. Діагональ виготовлена з труби діаметром 25 мм, товщина стінки - 2.0 мм, довжина - 3,3 м. Вага елемента - 4,01 кг.Горизонталь

4. Горизонталь - служить для огородження і горизонтальної стяжки рам конструкції. Горизонталь ставиться з боку фасаду будівлі, що ремонтується в кожну секцію будівельного риштування. Горизонтальна стяжка виготовлена з труби діаметром 25 мм, товщина стінки - 2.0 мм, довжина - 3,05 м. Вага елемента - 3,64 кг.Основним завданням зв'язків є утримування стійок і інших елементів риштування в робочому стані, запобігати руйнуванню конструкції і виконувати роль огорожі.Увага забороняється переходити з рівня на рівень по горизонтальним і діагональним зв'язкам. Це може привести до зміни геометрії зв'язків і несе додаткові навантаження на прапорцеві з'єднання, що може призвести до руйнування прапорця з'єднання що в свою чергу може спричинить до буріння риштувань.Ригель

5. Ригель настилу (Рис.1, поз.5) - служить опорою, на яку укладаються дерев'яні щити настили.

Ригель також виконує частково функцію горизонтальних і діагональних зв'язків - не дає рамам сходиться і розходиться, чітко фіксує між ними відстань 3 м. (Це в разі, коли робітники не ставлять горизонталі).

Ригель виготовлений з профільної труби 50х30 мм, довжина 3,06 м, товщина стінки - 2,0 мм, по краях якої приварені гаки зі сталі товщиною 5мм - полуелліпсне захоплення зі смуги 50х5 мм. Вага елемента - 9,2 кг.Ригель

Крюк ригеля.

Номінальне навантаження на два ригеля становить не більше 200 кг. Увага не допускайте перевантаження ригелів !!!!

Перед кожним використанням ригель повинен бути оглянутий на предмет працездатності особами збирають риштування.

Неприпустимо кидання ригелів з висоти.
Від цього відбувається деформація (загин) гаків і з'являються перекоси, тріщини на гаках при їх вирівнюванні. Деформація гаків може привести ненадійному утриманню обладнання і робочого персоналу від падіння.КОМПЛЕКТ БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ - 100 м.кв. - L = 12м, H = 8м (4 рівня по 2м)

Допускається замінювати ригеля і щити дошками товщиною не менше 50 мм і шириною не менше 200м. Дошки повинні витримувати трьох- метровий проліт

Часто ригеля і щити кладуться не на всі клітини лісів, а лише на ті, де потрібно стояти і працювати. Такий ярус риштування називається робочим, необхідно як мінімум встановити ще один ярус рігілей і щитів під робочою ярусом (страхувальний ярус).Настил

6. Дерев'яний щит - служить для переміщення людей по робочому ярусу будівельних риштувань. Елемент виготовлений з дошки 30-35 мм (50 мм). Вага елемента - 20 кг (30 кг), збитих цвяхами з бруском 50 * 50мм. Розмір дерев'яного настилу - 1.0 х 1.0 м.
Забезпечує надійну і безпечну роботу на будівельних риштуваннях.

Увага використання більш тонкого настилу або піддонів замість настилу може привести до обвалення робочої зони будівельного риштування і падіння робітників.Дерев'яна підкладка.

7. Дерев'яна підкладка (Рис.1, поз. 7).
Дерев'яна підкладка є дошки різних розмірів товщиною не менше 40мм. для вирівнювання поверхні під стійки будівельних лісів з опорними п'ятами або регульованими опорами. Можливе застосування декількох підкладок для вирівнювання перепаду висот до 150 мм. При значних перепадах висот застосовуються регульовані гвинтові опори різних розмірів.

Опорна п'ята

8. Опорна п'ята (Рис.1, поз. 8).
Опорна п'ята призначена для запобігання врізання стійок в дерев'яну підкладку з наступним можливим її руйнуванням і просіданням стійок яке може привести до крену будівельних лісів і навіть порушення стійкості конструкції. Також п'ята запобігає засмічення стійок і скупчення води в стійках після рясних дощів.

Домкрат. Універсальна регульована опора.

9. Гвинтовий домкрат (Універсальна регульована опора) - ставиться під рами нижнього ярусу риштувань, служить для вирівнювання рівня ярусу і всієї конструкції. Елемент оцинкований, діаметр 34 мм, робоча навантаження 110 кН.

Універсальна регульована опора призначена для усунення значних перепадів поверхні і установки будівельних лісів за рівнем. Регульована опора бувають різних розмірів: 1000мм., 750мм., 500мм., 250мм.

Гайка домкрата.

Особливістю регульованих опор є регульована гайка яка завдяки спідниці точно утримує стійки в фіксованому положенні виключаючи побічні шати і перекоси. Увага!! Забороняється кидати, скидати універсальні регульовані опори (гвинтовий домкрат).Прапорцевий замок.

Флажковий (прапорцевий) замок для будівельних риштувань - служить для фіксації елементів огорожі з рамами конструкції, кріплення діагональних і горизонтальних зв'язків. Елемент виготовлений з оцинкованої сталі - коло діаметром 12.0 мм, довжина 50 мм, пластина - 2.0 мм. Вага елемента - 0,05 кг.

Флажковий замок.

Прапорцеві замки свого роду - швидкі з'єднання для кріплення діагоналей і горизонталей. Відмова від болтових і гучних з'єднань на користь прапорцевим замків дозволило виконувати складання та розбирання риштувань без застосування інструментів і істотно збільшити швидкість мантажа і демонтажу.
Кріплення до стіни

Кріплення до стіни.

В даний час існує величезна кількість різноманітних кріплень до стін фасадів і через отвори фасадів. Але найпоширеніше застосування при будівництві та оздобленні фасадів отримало кріплення за допомогою анкерного кріплення до стіни. Кріплення до стіни виконується, як правило, з труби з якої зроблені стійки будівельних риштувань (діаметром 42мм.) До кінця якої приварений черевик з отворами під анкерні болти діаметром 10мм., Або гак під анкерний болт. Гаки відповідно поділяються на відкритого і закритого типу. Гаки відкритого типу, більш зручніші у використанні, можуть застосовуватися як для відкритого, так і для закритого анкерного з'єднання. Кріплення до стіни фіксується зі стійками за допомогою хомутів. У народних колах зустрічаються народне кріплення до стін. Народне кріплення являє собою анкер, що вкручений в стіну будівлі і через товстий дріт скручений зі стійкою через зашморг. Правда таке кріплення не відповідає нормам з техніки безпеки і не може вважатися безпечним.
Хомут.

Хомут.

Хомут - призначений для з'єднання розрізнених елементів будівельних риштувань в єдину конструкцію. Також застосовується для створення складних форм будівельних риштувань і кріплення риштування до стін фасадів будівель і інших предметів.
4. Умови для монтажу рамного риштування будівельного фасадного полегшеного

Перед монтажем будівельних риштувань необхідно:

1. Ознайомитися з конструкцією
2. Ознайомитися з порядком монтажу риштування.
3. Перевірити комплектність збирається конструкції на задану висоту і довжину.
4. Підготувати майданчик, на якій будуть збиратися будівельні риштування.5. Монтаж рамних будівельних риштування

На підготовлену поверхню, попередньо утрамбувавши її, встановлюємо дерев'яну підкладку (Рис.1, поз. 7) паралельно один одному на відстані три метри, на яку ставимо опорну п'яту (Рис.1, поз. 8) або універсальну регульовану опору (домкрат) (Рис.1 , поз. 9) якщо існує значний перекіс. На п'яти або гвинтові опори надягаємо стійки, причому з боків ставляться стійки зі сходами (драбини) (Рис.1, поз.1), а в середину ставимо прохідні стійки (Рис.1, поз.2). Стійки зі сходами будуть служити додатковим огородженням, і полегшувати підйом робітників і підйом матеріалів. Стійки між собою з'єднуються горизонтальними і діагональними зв'язками (Рис.1, поз. 3 і 4) за допомогою прапорцевого з'єднання.

Прапорцеве з'єднання
Горизонтальні зв'язки або горизонталь (Рис.1, поз. 4) ставляться з боку будівлі паралельно землі вгорі в кожній секції будівельних риштувань, а діагональні зв'язки, діагоналі, (Рис.1, поз.3) ставляться зі зворотного боку стійок. Залежно від висоти споруджувальної конструкції ставлять або дві, хрестом або одинарну діагональ. На великих висотах діагоналі ставлять хрестом, а на малих до 14м. ставлять хвилеподібно (зигзагом) так щоб кінець однієї став продовженням наступної. Як показано на малюнках.

Схема установки діагоналей
Горизонтальні і діагональні зв'язки кріпляться прапорцевими замками до рам з драбинами або до прохідних рам.2. Після складання першого ярусу риштувань, накриваємо його ригелями. На ригеля укладаємо дерев'яні настили, по два (або три) на кожен ярус. Починаємо збирати другий ярус рамних будівельних лісів за принципом першого ярусу. Продовжуємо таку процедуру складання риштування до набору необхідної висоти.


Схема монтажу


3. Починаючи з третього ярусу, обов'язково кріпимо будівельні риштування рамні до стіни. Елементи кріплення до стіни на рами встановлюємо в шаховому порядку по довжині через одну раму, а по висоті на кожен ярус починаючи з третього. Рами верхнього ярусу кріпляться всі. Не забуваємо, що кріплення конструкції до стіни здійснюється одночасно з монтажем рам.


Схема кріплення


Зауваження:

 • Якщо місце кріплення конструкції будівельних риштувань до стіни збігається з прорізом, кріпити риштування слід всередині будівлі, через отвір.
 • Неприпустимо збори людей на одному ярусі риштування, навантаження на настил, не повинно перевищувати допустиме навантаження.
 • Монтажники, робітники, які працюють на будівельних риштуваннях повинні мати спеціальні страхувальні пояси, для роботи на висоті.
 • Роботи з фасадом починаються тільки після закінчення повного складання конструкції риштування.
 • Кожен день, перед початком проведення робіт, відповідальна особа повинна перевіряти надійність установки рамних риштувань.
 • Якщо матеріали на ліси подаються вантажопідйомними механізмами, то такі механізми повинні кріпитися ні до риштування, а до стіни фасаду.
 • Риштування будівельні повинні бути заземлені та забезпечені громовідводом.
 • На риштування не допускаються особи, які не мають відношення до виконуваних робіт.

Cтрахувальний пояс Увага не допускайте робочих до робіт без страхувальних поясів і засобів безпеки !! Увага не допускайте перевантаження робочими допустимих норм на настили !! Навантаження на настил, не повинна перевищувати допустиме навантаження.


Пластикові мусороспускіПластикові мусороспускі

Не допускайте людей на будівельні риштування без інструкції з техніки безпеки. Допускається установка на лісах бічних упорів,пластикових рукавів для викиду будівельного сміття (секцій труб для сміття, мусороспусков) і захисних сіток для уникнення попадання частинок фасаду на робочу площадку і додання фасадної частини естетичного вигляду.


Пластикові мусороспускіЗахисна сітка для риштування


Захисні сітки також служать для створення тіні на фасаді будівлі. Це необхідно для зменшення температури фасаду будівлі, при виконання фасадних робіт. Захисні сітки йдуть в рулонах і кріпляться до риштувань за допомогою пластмасових стяжок або зволікань.Сітка для риштування Juta 55г / м2

 • Можливість багаторазового використання;
 • Можливість друку логотипу на сітку;
 • Простота монтажу та експлуатації;
 • Багатофункціональність.

Характеристики

Захисні сітки Juta -полімерние сітки виготовлені з 100% -го поліетилену високого тиску, виробництва концерну Juta, Чехія. Сітка затіняюча JUTA 55 в будівництві використовується для укриття будівельних риштувань, для запобігання аварійного падіння сміття й інструмента з робочих зон риштувань, для цілей естетичного (декоративного) оформлення будівельного майданчика; в сільському господарстві захищає теплиці, сади, дерева від надлишку сонячного світла, птахів, граду.

Технічні характеристики:

Вага55 г/м2
Заслоненного50 %
Розміри рулону3,12 м * 100 м
Міцність по довжині / поперечна4,6/1,6 кН/м
УФ-стабільність24 місяці
Колірзелений
Матеріалполіетилен (HDPE)


6. Розбирання і демонтаж будівельних лісів.

Розбирання і демонтаж будівельних лісів слід здійснювати в зворотній послідовності, попередньо звільнивши всі без винятку секції від інструментів і після проведення прибирання.

При демонтажі забороняється скидати елементи будівельних лісів з висоти. Від цього часто виходять з ладу прапорця з'єднання, гнуться стійки, гнуться штирі в стійках, гнуться ригеля, відбувається повне або часткове руйнування настилів.7. Зберігання і транспортування будівельних лісів

 • Перед завантаженням елементів рамного риштування в машину, вони повинні бути чітко розсортовані, невеликі елементи краще перемотувати скотчем або складати в коробки.
 • При завантаженні-вивантаженні елементи риштування забороняється закидати-скидати.
 • Зберігання рамних будівельних hbinedfym має протікати в закритих складських приміщеннях або накритих ділянках.
 • Металеві елементи повинні укладатися на дерев'яні піддони і не стикатися із землею.8. Гарантія на рамні фасадні полегшені риштування.

Гарантійний термін виробу - 1 рік, з моменту надходження продукції Замовнику.

Дата виготовлення конструкції ліси будівельні рамні __________

Дата продажу конструкції рамні риштування будівельні __________


Copyright © LESA-KIEV.BIZ.UA
  ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ
 

Як намалювати і розрахувати свої риштування онлайн

Просто введіть параметри свого будинку в формі нижче, і натисніть кнопку "розрахувати":

Задайте розміри вашого будинку
Висота H:, м
Висота Hf:, м
Сторона A:, м.
Сторона B:, м.

Тип настилу:
Настил,
кількість рядів:
Домкрати
450 мм:
Якщо Ви не вказали кількість домкратів,    
то комплект комплектується за замовчуванням опорними п'ятами нерегульованими.

Спрощений калькулятор вартості оренди будівельних риштувань для приватного будинку.
  Онлайн калькулятор будівельного риштування.

Натисніть і намалюйте прорахуйте свою конструкцію в онлайн


Або задайте розміри початкової конструкції
Довжина конструкції, м

Кратно 3м
Висота конструкції, м

Кратно 2м
Настил:

кількість рядів рігілей і щитів або

кількість рядів дощок
Домкрати 450 мм
Висота
фронтону, м:
Тип риштувань і настилу:Якщо Ви не вказали кількість домкратів,    
то комплект комплектується за замовчуванням опорними п'ятами нерегульованими.    

Вказувати потрібно не висоту стіни, а повну висоту риштувань.    
При розрахунку площі і ціни, непарна висота вважається як велика парна.    
Ціна однакова, а комплектація - різна. При непарній висоті додаються метрові стійки.Copyright © LESA-KIEV.BIZ.UA
    тел.: ☎ +38 044 237 48 44
    моб.: ☎ +38 067 401 40 39


Ціна вказана в копійках за квадратний метр на добу


(c) 2022