Паспорт будівельного риштування

Риштування будівельне рамного типу, полегшене ЛРСП-200

1. Призначення виробу

Полегшене будівельне рамне риштування ЛСПР-200 - використовується при проведенні фасадних і обробних робіт. Риштування будівельні ЛСПР-200 збираються на висоту до сорока метрів. Діаметр використовуваної труби - 42 мм, товщина металу - 2.0 мм.

2. Технічні характеристики рамних будівельного риштування

1Макс. висота будівельного риштуванням40
2Крок робочого ярусу по висотім2 (0,5)
3Крок ярусу уздовж фасадум3
4Ширина робочого ярусум1
5Нормативна навантаження на настилкг / м.кв.200

3. Елементи будівельного риштування

Рама з драбиною

1. Рама з драбиною - елемент рамного будівельного риштування, що служить боковим огородженням і сходами для підйому на робочий ярус. Рама виготовлена ​​з труби 42 мм, товщина стінки - 2.0 мм.Розмір елемента 2.0 х 1.0 м. З боків рама оснащена флажковими замками для кріплення горизонтальних і діагональних зв'язків. Вага рами зі сходами - 15,26 кг.

Рама прохідна

2. Рама прохідна - служить для нарощування риштування до необхідної висоти, ставиться в середині конструкції будівельного риштування. Елемент виготовлений - труба 42 мм, товщина стінки - 2.0 мм. Розмір 2.0 х 1.0 м. З боків рама оснащена флажковими замками для кріплення горизонтальних і діагональних зв'язків. Вага прохідний рами - 11,76 кг.

За побажанням наших клієнтів, ми змінили конструкцію РАМИ з драбиною. 
Оскільки, наприклад, при висоті будинку 6.5 - 7.0 м буде недостатньо 2-ух ярусів будівельного риштування, тому-що вони дадуть висоту розташування ніг робочого 4 м і, відповідно, робітники не зможуть дістати до висоти 6.5 - 7.0 м. Якщо ж збудувати 3 яруси, то висота ніг буде 6 м, що буде незручно працювати на висоті 6.5 - 7.0 м. модернізувана РАМА з дробиною при використанні на верхньому рівні замість прохідних рам - дозволить при зборці в 3 яруси вибудувати робочий рівень для ніг робітника - 4.5 м, 5.0 м, 5.5 м, 6.0 м. Модернізована рама дозволила зробити крок робочого ярусу по висоті - 0.5 м

 Рама з драбиноюРама з драбиною
СТАРА РАМА з драбиноюМодернізована РАМА з зрабиною
Діагональ

3. Діагональ - служить для діагональної стяжки рам зі сходами і прохідних рам. Також діагональна стяжка виконує функцію задньої огорожі. При висоті збірки фасадних риштувань до 14 м допускається встановлення однiєї діагоналі в кожну секцію риштування замість двох. Діагональ виготовлена ​​з труби діаметром 25 мм, товщина стінки - 2.0 мм, довжина - 3,3 м. Вага елемента - 4,01 кг.

Горизонталь

4. Горизонталь - служить для огородження і горизонтальної стяжки рам конструкції. Горизонталь ставиться з боку ремонтованого фасаду будівлі в кожну секцію будівельного риштування. Горизонтальна стяжка виготовлена ​​з труби діаметром 25 мм, товщина стінки - 2.0 мм, довжина - 3,05 м. Вага елемента - 3,64 кг.

Ригель

5. Ригель - служить опорою, на яку укладаються дерев'яні настили. Ригель також виконує частково функцію горизонтальних і діагональних зв'язків - не дає рамам сходиться і розходиться, чітко фіксує між ними відстань 3 м. Ригель виготовлений з профільної труби 50х30 мм, довжина 3,06 м, товщина стінки - 2,0 мм, з полуелліпснимі захопленнями зі смуги 50х5 мм. Вага елемента - 8,63 кг.

Домкрат

6. Гвинтовий домкрат (Опора регульована) - ставиться під рами нижнього ярусу лісів, служить для вирівнювання рівня ярусу і всієї конструкції. Елемент оцинкований, діаметр 34 мм, робоча навантаження 110 кН.

Настил

7. Дерев'яний настил - служить для переміщення людей по робочому ярусу будівельних лісів. Елемент виготовлений з дошки 35 мм (50 мм). Вага елемента - 20 кг (30 кг). Розмір дерев'яного настилу - 1.0 х 1.0 м.

Замок

8. Прапорцевий замок для будівельного риштування - служить для фіксації елементів огорожі з рамами конструкції, кріплення діагональних і горизонтальних зв'язків. Елемент виготовлений з оцинкованої сталі - коло діаметром 12.0 мм, довжина 50 мм, пластина - 2.0 мм. Вага елемента - 0,05 кг.

4. Умови для монтажу рамного риштування будівельного фасадного полегшеного

Перед монтажем будівельного риштування необхідно:

1. Ознайомиться з конструкцією 
2. Ознайомиться з порядком монтажу риштувань. 
3. Перевірити комплектність збираної конструкції на задану висоту і довжину. 
4. Підготувати майданчик, на якій будуть збиратися будівельні ліси.

5. Монтаж рамного будівельного риштування

1. На заздалегідь утрамбованої майданчику встановлюємо, паралельно один до одного, кроком три метри, дерев'яні дошки, на які виставляє гвинтові опори (6). На гвинтові опори одягаємо рами будівельного риштування. З боків всієї конструкції одягаємо рами зі сходами (1), всередині конструкції ставимо прохідні рами (2). Рами виставляються до необхідної довжини будівлі. Між собою рами стягуються горизонтальними (4) і діагональними (3) зв'язками. Горизонталь ставиться з боку фасаду, паралельно землі вгорі кожної секції, діагональ - із зворотного боку конструкції. На велику висоту діагоналі встановлюються хрестом ХХХХХ, а на висотах до 14 м - по одній в кожну секцію зигзагоподібно \ / \ / \ / \ / в кожному ярусі, і так щоб кінець однієї діагоналі був продовженням наступної при переході на наступний ярус. Приклад:

 

| \ | / | \ | / | \ | 
| / | \ | / | \ | / | 
| \ | / | \ | / | \ | 
| / | \ | / | \ | / | 
| \ | / | \ | / | \ |


Горизонтальні і діагональні зв'язки кріпляться флажковими замками до рам зі сходами або до прохідних рамам. 2. Після збірки першого ярусу риштування, накриваємо його ригелями. На ригеля укладаємо дерев'яні настили, по два (або три) на кожен ярус. Починаємо збирати другий ярус рамних будівельного риштування за принципом першого ярусу. Продовжуємо таку процедуру зборки риштування до набору необхідної висоти.

 

Схема монтажу

3. Починаючи з третього ярусу, обов'язково кріпимо рами будівельного риштування до стіни. Елементи кріплення до стіни на рами встановлюємо в шаховому порядку по довжині через одну раму, а по висоті на кожен ярус починаючи з третього. Рами верхнього ярусу кріпляться всі. Не забуваємо, що кріплення конструкції до стіни здійснюється одночасно з монтажем рам.

Схема кріплення

Зауваження:
- Якщо місце кріплення конструкції будівельного риштування до стіни збігається з прорізом, кріпити риштування слід усередині будівлі, через отвір. 
- Неприпустимо зібрання людей на одному ярусі риштування, навантаження на настил, не повинна перевищувати допустиме навантаження. 
- Монтажники, робітники, які працюють на будівельнім риштуванні повинні мати спеціальні страхувальні пояси, для роботи на висоті. 
- Роботи з фасадом починаються тільки після закінчення повного складання конструкції риштувань. 
- Кожен день, перед початком проведення робіт, відповідальна особа повинна перевіряти надійність установки рамного риштування. 
- Якщо матеріали на риштувки подаються вантажопідйомними механізмами, то такі механізми повинні кріпитися не до риштовок, а до стіни фасаду. 
- риштовки будівельні повинні бути заземлені та забезпечені громовідводом. 
- На риштовку не допускаються особи, які не мають відношення до виконуваних робіт.

6. Демонтаж конструкції - будівельної риштовки

Для початку демонтажу риштовки будівельної рамної необхідно провести прибирання на робочих ярусах, очистивши їх від сміття і робочого інструменту. Демонтаж проводиться з останнього ярусу в зворотній послідовності зборки конструкції.

7. Зберігання та транспортування риштовки

- Перед завантаженням елементів рамної риштовки в машину, вони повинні бути чітко розсортовані, невеликі елементи краще перемотувати скотчем або складати в коробки. 
- При завантаженні-розвантаженні елементи риштувань забороняється закидати-скидати. 
- Зберігання рамних будівельних риштовок повинно протікати в закритих складських приміщеннях або накритих ділянках. 
- Металеві елементи повинні укладатися на дерев'яні піддони і не стикатися із землею.

8. Гарантія на рамні фасадні полегшені риштовки.

Гарантійний термін виробу - 1 рік, з моменту надходження продукції Замовнику. Дата виготовлення конструкції риштовок рамних __________ 

 Дата продажу конструкції рамні риштовки будівельні __________

 


Copyright © LESA-KIEV.BIZ.UA
    тел.: +38 044 237 48 44
    моб.: +38 067 401 40 39