Відео монтажу і демонтажу будівельного риштування

 


П'ятка є підставкою рамних полегшених будівельних риштувань. Стійка зі сходами, прохідна стійка, тобто будь-яка стійка фасадних сталевих риштувань надівається на цю опорну п'яту.


 


На відео показано елемент кріплення фасадних будівельних риштовок до стіни будівлі. Стійка будівельних сталевих рамних риштувань з'єднується хомутом до цього кріплення, а кріплення до стіни за допомогою анкерів.


 


Цей хомут використовується при монтажі і збірці будівельних риштувань, з'єднує елемент кріплення до стіни і стійку риштування.


 


Основний елемент полегшених легких рамних будівельних риштовок. Сталева стійка з драбиною фасадних риштувань встановлюється вертикально за правилом стійка в стійку. Розміри: ширина 1 м, висота - 2 м. Крок по висоті установки настилу - 0,5 м для стійка з драбиною, або 2 м для прохідної стійки.


 


У стійці драбині - 4 перемички. Крок між перемичками 0,5 м. Ця чудова особливість дозволяє використовувати стійки-драбини для цегляної кладки або облицювання цеглою.


 


На рамні стійки фасадних будівельних риштувань кладуться сталеві ригеля риштовок. Тобто настил риштування складається з ригелів і дерев'яних щитів. При монтажі збірці риштувань можливо використовувати дошку довжиною 3,5-4 м і товщиною 50 мм замість сталевих ригелів і дерев'яних щитів.


 


На відео показаний процес збирання і розбирання рамних фасадних сталевих будівельних лісів. Детальний відео, як потрібно збирати встановлювати і монтувати і кріпити до стінки будівельне риштування за допомогою хомутів і кріплення до стіни, розібрати їх по закінченню роботи і складувати елемент до елементу. Наочно зможете переконається, що монтаж будівельних риштувань не складний. Для складання риштувань не потрібно буде спеціальних знань і додаткового персоналу. Весь процес установки зроблять легко і швидко працівники, що роблять фасадні роботи.


 


Copyright © LESA-KIEV.BIZ.UA
    тел.: ☎ +38 044 237 48 44
    моб.: ☎ +38 067 401 40 39